Domovská stránka / Kontakty / Naši partneři

Naši partneři

DOG_logo.jpg

DOG - DUCATI OWNERS GROUP CZ
Oficiální český klub majitelů motocyklů Ducati

Ducati Owners Group CZ (DOG) založila na jaře roku 1997 parta lidí, kteří se zamilovali do italských motocyklů značky Ducati. Jejich cílem bylo sdružovat majitele strojů této značky. Klub se poprvé sešel, nebo možná lépe sjel, v září 1997 v Dobronicích u Bechyně a dunělo tam tehdy osm motocyklů. Od té doby se setkáváme alespoň třikrát do roka.
Nevynecháváme ani celosvětové akce. V červnu 1998 jsme se zajeli podívat na sraz World Ducati Weekend (WDW) do italského Misana na okruh Santa Monica. O rok později jsme společně s lidmi okolo MotoGuzzi uspořádali v Tachově sraz italských motocyklů ItalMoto, který se v krátkých přestávkách opakuje dodnes. I na okruh Santa Monica jsme se vrátili,  akce WDW je dodnes pořádána v intervalu dvou-tří let. Vedle obou velkých šou nesmíme chybět ani na jiných českých setkáních v podobě Ducati dnů na automotodromu v Mostě či Brně, bez motocyklů se scházíme vždy před začátkem sezóny a pak i s našimi boloňskými kráskami se vydáváme minimálně dvakrát do roka na víkendové setkání do nejrůznějších koutů naší země.
Klub ve svých počátcích nebyl, vzhledem k počtu zájemců, uvažován jako lokální a proto jsou jeho členové ze všech koutů České republiky, dnes je v DOG CZ registrováno přes devadesát ducatistů. Patříme též do velké rodiny D.O.C. (DesmoOwnersClub), jež pracuje pod patronací Ducati Motor Holding S.p.A..
Všechny nás spojuje vůně benzínu, válce do L, dunivý zvuk motoru a chrastění suché spojky.

Jirka Simbartl, prezident DOG CZ
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
logo_bnm_72.jpg

Bezpečně na motorce
s Mírou Lisým

www.bezpecne-na-motorce.cz


 
Míra Lisý je partnerem Ducati v České republice již od roku 2004, kdy začal jezdit show na motocyklu Ducati Monster 1000. Postupně se stále více zaměřoval na předávání zkušeností s ovládáním motocyklů ostatním motorkářům.
Pro tyto účely vyvinul jedinečný bezpečnostní rám, který na výukovém motocyklu Ducati Monster 696 dovolí vyzkoušet limity náklonu a přebrzdění kol bez rizika pádu. A protože je Míra nejen vynikající jezdec, ale také sympatický a velmi charismatický člověk, který umí své rady předat ostatním, spoluzaložil nový projekt Bezpečně na motorce s Mírou Lisým. 
 
Pod vedením 11-násobného mistra ČR a vicemistra Evropy v mototrialu se naučíte bezpečně ovládat svůj motocykl v běžných i krizových situacích.
Pod dozorem Míry si vyzkoušíte limity své motorky a připravíte se na nástrahy silničního provozu. Specialitou kurzu je, že jeho nejrizikovější části absolvujete na zapůjčeném výukovém motocyklu Ducati Monster 696.
 
Kurzy jsou určeny všem, kdo jezdí na motocyklu - začátečníkům i dlouholetým motorkářům. Každý se má co přiučit.
A něco navíc - kurzy jsou mobilní po celé ČR i SR, tzn. Míra se svým týmem vás přijede učit a trénovat do vašeho kraje!
 
Majitelé motocyklů značky Ducati mají při zakoupení základního půldenního kurzu slevu 15%.

Adéla Konárková, manažerka projektu BNM

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dětský domov
Dětský Domov Krásná Lípa

www.ddkl.cz


Dětský domov v Krásné Lípě je menší školské zařízení umístěné v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Národního parku České Švýcarsko.
Do našeho dětského domova jsou přijímány děti a mládež od 3 – 18 let. Důraz je kladen na rozvoj volnočasových aktivit, rozvoj sebeobsluhy a přípravu na vyučování. Jedním z hlavních úkolů je výchova k samostatné orientaci v různých životních situacích, příprava na budoucí povolání a uplatnění dětí v budoucím životě.
Způsob života dětí je přizpůsoben modelu života v rodině, formou rodinných skupin. Není zde typické ústavní prostředí, charakterizované vysokým počtem dětí soustředěných pohromadě.
Cílem dětského domova je výchova a vzdělávání dětí s poruchami chování, které se po výchovném procesu zařazují zpět do společnosti. Tato práce je velmi náročná, ale pěkná, zvláště tehdy, když se tento výchovný proces daří.
Závěrem je nutno zdůraznit, že mnohé by nebylo, kdyby nebyli sponzoři. Díky společnosti MOTO ITALIA s.r.o. a jejím zákazníkům mají děti prostředky na rekreaci v době jarních a letních prázdnin.
Vážíme si každé koruny, kterou máme navíc a snažíme se ji přetvořit v něco,  co pomůže rozvoji našich dětí, k naplnění jejich volného času, prostě vytvořit jim podnětné prostředí, kterého se jim ve vlastní rodině nedostávalo.

Jana Dykastová, ředitelka
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hudy bílá.jpg
HUDYsport

www.hudy.cz

HUDYsport a.s. je největší sítí outdoorových prodejen v České a Slovenské republice s tradicí, která se vyvíjí od roku 1990. Stěžejní část tvoří 41 maloobchodních prodejen na území obou republik. Všech 33 prodejen HUDYsport v Čechách a 8 na Slovensku je provozováno na základě franchizingové smlouvy. MOTO ITALIA s.r.o. pojí s HUDYsport a.s. osoba zakladatele obou společností, Jindry Hudečka (*1964). Jeho největší a celoživotní láskou jsou skály, především ty pískovcové, v kraji jeho rodného Českosaského Švýcarska, které již v mládí slézal spolu se svými kamarády. Svůj lezecký talent Jindra Hudeček uplatnil jako člen reprezentačního družstva a jako účastník světového poháru v lezení na obtížnost či závodů Rock Masters. Zaměstnanci HUDYsportu se stávali vždy kamarádi ze skal či horolezeckých expedic. Díky tomu vznikl uvnitř firmy silný duch, který je její hnací silou i dnes!

Držitelé zákaznické karty DucatiPrague mají nárok na 7% slevu v celé síti prodejen HUDYsport v ČR.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------