Domovská stránka / Kontakty / Archiv novinek / DRE - Ducati Riding Experience 2011

DRE - Ducati Riding Experience 2011

DRE - Ducati Riding Experience 2011
Troy_Bayliss.jpg
Další ročník unikátní Ducati školy jízdy - DRE 2011 - startuje!

Ducati na letošní rok opět připravila 10 jednodenních okruhových akcí na okruzích v Itálii, kde si budou zájemci moci vybrat z 5 úrovní kurzu podle pokročilosti a pod vedením zkušených instruktorů se zdokonalit v jízdě na motocyklu. Na výběr je od kurzu pro úplné začátečníky (jezdit se bude na Ducati Monster 796 mimo okruh), přes středně pokročilé (Monster 796, Hypermotard 796, Hypermotard 1100Evo) až po kurzy pro pokročilé (Racing I a II - 848Evo, Master Racing - 1198SP). Kurzy pro pokročilé povedou slavní italští jezdci Dario Marchetti, Alessandro Polita a Marco Lucchinelli.


Novinkou je letos účast trojnásobného mistra světa Superbiků, Troye Baylisse, coby instruktora. Povede vlastní kurz pro nejpokročilejší jezdce, kterým Ducati pro tento kurz zapůjčí 1198SP. Troy Bayliss Academy bude určena pouze pro 4 jezdce v každém dni, aby se Troy mohl každému osobně věnovat. Jedná se tak o zcela unikátní příležitost osobního setkání s charismatickým mistrem světa a navíc příležitost zajezdit si pod jeho dohledem na nejvýkonějším seriovém Superbiku od Ducati.

Ceny kurzů zahrnují zapůjčení motocyklu, služby instruktora, palivo a pneumatiky, občerstvení a welcome kit. Pohybují se v rozmezí od 350€ za kurz pro začátečníky po 2000€ za účast v Troy Bayliss Academy.

Pozor - zápis na kurzy začíná již 20. ledna!


Veškeré další informace najdete zde.

Oficiální tisková zpráva v angličtině ke stažení.
Kalendář akcí
Zobrazit akce
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.