Domovská stránka / Kontakty / Archiv novinek / Ducati Racing - novinky ze světa WSBK a Moto GP

Ducati Racing - novinky ze světa WSBK a Moto GP

Ducati Racing - novinky ze světa WSBK a Moto GP
Smrz Assen.jpg
Závodění k Ducati neodmyslitelně patří. Jsme na začátku sezóny, která bude pro příznivce značky na události ze světa okruhových motocyklových závodů mimořádně bohatá. Po letech spekulací, že na italském stroji by měl jet nejlepší italský jezdec, je to tady - Valentino Rossi je vedle Nickyho Haydena hlavní hvězdou týmu Ducati v Moto GP. Dalším důvodem pro sledování letošního seriálu Moto GP je účast českého jezdce v této kategorii. Je jím Karel Abraham na Ducati. Vloni odjezdil Karel výtečnou sezonu ve třídě Moto2, v jejímž závěru vyválčil vítězství ve Velké ceně Valencie.

Zatímco Karel Abraham se bude v nové kategorii spíše rozkoukávat, s dalším českým jezdcem už musí soupeři počítat od začátku. Jakub Smrž a opět Ducati, tentokrát ve světovém šampionátu Superbike. Již první testy dokazují, že Kuba bude neúčast oficiálního týmu Ducati ve třídě Superbiků pro české fanoušky nahrazovat se ctí.
Historicky poprvé tak můžeme fandit dvěma českým jezdcům ve dvou nejprestižnějších okruhových seriálech světa - a oba pojedou na motocyklech značky Ducati!

Protože není v našich silách přinášet veškeré novinky z okruhového dění přímo zde na našich stránkách, vložili jsme do patičky webu odkazy na oficiální stránky obou jezdců a podsekci Ducati.com věnovanou právě závodům.
Kalendář akcí
Zobrazit akce
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.