Domovská stránka / Kontakty / Archiv novinek / Ducati Multistrada Travel Experience 2011

Ducati Multistrada Travel Experience 2011

Ducati Multistrada Travel Experience 2011
Že to Ducati myslí s cestováním vážně už nová Multistrada 1200 dokázala. Vloni v souvislosti s představením tohoto modelu vznikl projekt Multistrada Travel Experience 2010, který nabídl zájemcům možnost procestovat zajímavá místa světa v sedle tohoto jedinečného motocyklu. A zájem byl obrovský!

Nový ročník Ducati Travel Experience startuje právě nyní. Ve spolupráci s agenturou Edelweiss Bike Travel, která se pyšní více než 30 lety zkušeností v oboru, připravila Ducati nabídku šesti expedic po 4 kontinentech - Alpy, Itálie, Španělsko+Portugalsko, Španělsko+Maroko, Austrálie a Kalifornie. Jednotlivé expedice jsou jedno- až dvoutýdenní a jsou koncipovány tak, aby účastníci zároveň poznali zajímavé přírodní a historické památky dané lokality. Italské expedice jsou pak spojeny s návštěvou závodu MotoGP nebo WSBK.

Na letošní ročník je připravena nejen flotila Multistrad 1200, ale nově i Monsterů 696 a 1100. Ceny expedic zahrnují zapůjčení motocyklu, ubytování a stravu po dobu expedice, pojištění a doprovod.

Prožijte neopakovatelné prázdniny v sedle Ducati a poznejte dosud nepoznané!

Více informací najdete zde 

Brožuru v PDF si stáhněte tady

Kalendář akcí
Zobrazit akce
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.