Domovská stránka / Kontakty / Archiv novinek / Hledáme posily pro náš tým! Pojďte pracovat pro Ducati.

Hledáme posily pro náš tým! Pojďte pracovat pro Ducati.

Hledáme posily pro náš tým! Pojďte pracovat pro Ducati.
img_3409
Pojďte dělat práci, která vás bude bavit! Hledáme nové kolegy na následující pozice:
 
Prodejce motocyklů: tvým úkolem bude aktivně vyhledávat nové zákazníky a pečovat o ty stávající. Měl/a bys mít přehled o motocyklovém trhu, být komunikativní, zaměřený/á na zákazníka. S prodávanými motocykly se musíš dobře seznámit, proto je nutný ŘP na motocykl bez omezení. Důležité produktové informace dostaneš v angličtině a domluvit se musíš i s cizinci, angličtinu tedy musíš ovládat. Na své výplatě pocítíš, jak úspěšný/á jsi v prodeji byl/a. Praxe v obchodu je vhodná, pokud máš ale talent, stačí to.
 
Servisní technik: tady to bude chtít chlapa. Tvým úkolem bude provádět servisní práce na motocyklech Ducati. Praxe v servisu auto-moto je nutná, věci specifické pro Ducati Tě naučíme. Vyžadujeme preciznost, spolehlivost a manuální zručnost.
 
Jsme malá česká, dobře zavedená firma. Nabízíme práci v malé přátelské partě lidí, které motorky jednoduše baví. Nehledáme žádného solitéra, ale parťáka do týmu. Prodejnu a servis máme na Praze 4. Pracujeme ve všední dny od 9 do 18 hodin. Víkendy máme volné. Nástup na obě pracovní místa je možný ihned nebo po dohodě nejpozději od ledna 2018.  
 
Máš zájem? Pošli životopis s fotografií a několika řádky o tom, proč a která pozice Tě zaujala, na e-mail. Ozveme se.
Kalendář akcí
Zobrazit akce
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.