DUCATI PRAGUE hledá asistentku

16. 09. 2019

Máte rádi motocykly a bavila by vás práce v tomto prostředí? Pak pro vás máme práci snů!

DUCATI PRAGUE hledá asistenku pro prodej motocyklů.

Náplní práce je podpora malo i velkoobchodního prodeje motocyklů (vedení skladové agendy, fakturace, zajišťování logistiky, komunikace s dodavatelem a dealery, vystavování TP, podpora dealerské sítě), plánování testovacích jízd, správa firemních motocyklů, pojišťování, správa webu, příprava účetních podkladů a jiné administrativní činnosti.

Požadujeme především smysl pro pořádek a pečlivost, samostatnost a příjemné vystupování. Nutná velmi dobrá znalost práce na PC a komunikativní angličtina.

Jsme malá česká firma, která jako autorizovaný dovozce Ducati působí už od roku 2001. Jsme věrohodný zaměstnavatel, který garantuje stabilní zaměstnání. Nabízíme zajímavou, pestrou práci v atraktivním prostředí a v malém kolektivu. Výplata vám přijde vždycky včas. Dostanete stravenky a 5 týdnů dovolené. Možnost delšího mimosezónního neplaceného volna. Zaměstnanecké slevy na produkty a služby. Nástup ihned.

Pracoviště na Praze 4, od začátku 2020 na Praze 10. Pracovní doba 9.30 - 18. Vaše životopisy s fotografií prosím posílejte na veronika@ducati-czech.cz k rukám Veroniky Michlové.