DUCATI DEN se uskuteční ve středu 9. června 2021 od 9 do 18 hodin v areálu Autodromu v Mostě.
Jedna jízda trvá 15 + 5 minut. Kapacita trati je 25 jezdců. Vybrané jízdy v celou hodinu budou určeny rychlým jezdcům (čas na kolo v Mostě pod 2:05 min). Prosíme, nepište se do rychlých jízd, pokud nesplňujete tento čas a naopak - pokud jste rychlí, nehlaste se do nerozlišených jízd. Lépe se svezete a ježdění bude pro všechny bezpečnější. Děkujeme!
ON-LINE REZERVACE jízd pro majitele strojů Ducati OTEVŘENA
Majitelé strojů jiných značek budou na místě doobsazovat volná místa. Rezervace předem není možná. Poplatek za jízdu pro jiné značky bude 1.000 Kč.
K rezervaci jízd budete potřebovat VIN vaší Ducati.
Jedna jízda v předprodeji stojí pro DUCATI 500,- Kč. Předem si můžete rezervovat maximálně 4 jízdy. Po rezervaci nezapomeňte neprodleně uhradit poplatek za jízdy na základě potvrzujícího e-mailu, který vám přijde. Uhrazený poplatek za jízdu je nevratný!
COVID DOLOŽKA - pokud se akce nebude moci uskutečnit v termínu 9. června 2021 kvůli vládním opatřením proti šíření koronaviru, bude přesunuta na náhradní termín. Rezervace potvrzené platbou budou přesunuty na náhradní termín nebo po individuální dohodě zrušeny a platba vrácena.
Upozorňujeme, že na mosteckém okruhu platí hlukový limit 102dB. Zároveň u nehomologovaných výfuků jsou vyžadovány ucpávky. Účastníci se zavazují řídit se pokyny pořadatele. Před jízdou na okruhu musí každý odevzdat podepsané prohlášení jezdce (pošleme vám ho e-mailem po úhradě poplatku za jízdy).