Ojeté motocykly ducati

Prověřené motocykly Se zárukou přímo od autorizovaného dealera Ducati Nabídka motocyklů
Bazar Prodej ojetých motocyklů přímo od majitelů Nabídka motocyklů

Co jsou prověřené ojeté motocykly?

Nový motocykl není levnou záležitostí, zvlášť když jde o Ducati. Je nám jasné, že ne každý si ho chce nebo může dovolit. Jak to však udělat, aby Vám motocykl „z druhé ruky“ přinášel radost a ne starosti?

Vyberte si „Prověřený ojetý motocykl se zárukou“ od autorizovaného dealera!

O jaké motocykly se jedná?

  • předváděcí a referenční motocykly přímo od výrobce - společnost MOTO ITALIA s.r.o. jako autorizovaný dovozce Ducati pro ČR dováží od společnosti Ducati Motor Holding S.p.A. kromě nových také ojeté motocykly. Jde o motocykly aktuálního nebo předchozího modelového roku, které Ducati využívala k nejrůznějším účelům – podle modelu jde například o motocykly z DRE (Ducati Riding Experience), Ducati Dream Tour, z novinářských testů, firemní referenční motocykly, motocykly z výstav a podobně. Motocykly mají najeto zpravidla 0 až 5.000 km a jsou k nim k dispozici dokumenty pro jednoduchou registraci v ČR - nutná je pouze dovozová evidenční kontrola na STK. Kompletní registraci na českou SPZ pro vás rádi provedeme za poplatek 3.000 Kč bez DPH.
  • předváděcí motocykly společnosti MOTO ITALIA s.r.o. – jde o motocykly aktuálního modelového roku, které byly využívány jako předváděcí v rámci České republiky.
  • motocykly vykoupené od zákazníků v rámci protiúčtu – motocykly, které pochází z oficiálního dovozu do ČR a mají doložitelnou servisní historii a jejichž majitelé se rozhodli pro výměnu za nový model.

Co mají tyto motocykly společného?

  • jde o kvalitní ojeté motocykly s jasným původem, v dobrém technickém stavu a s doložitelnou servisní historií
  • zásadně nenabízíme předprodukční motocykly, které se mohou lišit od konečné produkční podoby daného modelu
  • na všechny motocykly poskytujeme minimálně dvouletou záruku - motocykly mají buď plnou tovární záruku (24 měsíců) nebo zbytek tovární záruky + prodlouženou záruku EVER RED v celkové délce minimálně 24 měsíců
  • u všech motocyklů je možný odpočet DPH
  • u většiny motocyklů je možné využít financování DUCATI FINANCIAL SERVICES s výhodným havarijním pojištěním, které platí i na okruhu

 

Aktuální nabídka prověřených motocyklů se zárukou