Kalendář akcí

DUCATI TOUR 2020

30. 05. 2020

DUCATI TOUR 2020 – 11. ročník seriálu testovacích dnů Ducati. Od konce dubna do začátku června vždy v sobotu. Na každé zastávce bude minimálně 10 testovacích motocyklů od Scramblera po Panigale.

Ochutnejte z letošní nabídky značky DUCATI! Vyzkoušejte její stroje v reálných podmínkách českého silničního provozu! I když třeba vůbec nezvažujete nákup nového motocyklu, neseďte doma a přijďte se seznámit se značkou DUCATI - právě pro vás je tu další ročník oblíbené DUCATI TOUR.

Již pojedenácté vyrazí flotila testovacích motocyklů na okružní jízdu po České republice. Seriál testovacích dnů pořádá importér MOTO ITALIA s.r.o. společně s dealery. DUCATI TOUR 2020 zahájí 25. dubna v Milíně u Příbrami, v následujících šesti víkendech objede DUCATI TOUR doslova celou republiku.

Najděte si svůj termín:
sobota 25. dubna – Milín u Příbrami – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. - Ducati Prague - NAHRAZENO DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v Ducati Prague
pátek 1. května - Brno – pořádá D MOTO s.r.o. - NAHRAZENO DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
pátek 8. května – České Budějovice – pořádá G4R s.r.o. - NAHRAZENO DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
pátek 15. a sobota 16. května – Hradec Králové – pořádá GlobalMoto - NAHRAZENO DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
sobota 23. května – Slušovice – pořádá M.C.F. s.r.o. - NAHRAZENO DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
sobota 30. května - Děčín – pořádá Profi-moto - NAHRAZENO DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
sobota 6. června – Mladá Boleslav – pořádá Rossomoto MB s.r.o. - NAHRAZENO DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Během DUCATI TOUR 2020 můžete vyzkoušet kompletní nabídku značky Ducati. Chybět nebude čerstvý „Motocykl roku 2020“ v kategorii naked-bikes Streetfighter V4 S, dále novinky Scrambler 1100 Sport PRO a Panigale V2 a také inovovaná Panigale V4. Vyzkoušíte i bestsellery loňské sezóny Multistrada 950 S a Multistrada 1260 S. Doplní je Multistrada 1260 Enduro, Hypermotard 950, SuperSport, Diavel 1260S, XDiavel, Monster 821, Monster 1200 S a z modelové řady Scrambler pak vyzkoušíte Scrambler Icon a Desert Sled.

Skladba prezentovaných modelů se může na jednotlivých zastávkách lišit – sledujte naše webové stránky.
Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu. Na zkušební jízdy bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek www.ducati-czech.cz nebo stránek pořádajícího dealera. Přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím budou uvedeny rovněž na těchto webových stránkách.