Kalendář akcí

DUCATI TOUR SLUŠOVICE

18. 05. 2019

Srdečně Vás zveme na DUCATI TOUR, která se letos koná v sobotu 18.května v motoshopu M.C.F. cz ve Slušovicích!

Případně lze dohodnout individuální jízdu dne 20. května, v rámci otevírací doby M.C.F. cz. Jednotlivé jízdy začínají v každou celou hodinu. Stanovená trasa o délce 45 km povede ve směru Slušovice - Luhačovice a zpět. Registrovaní jezdci budou mít v sobotu zdarma jídlo a občerstvení. Pro ostatní účastníky je jedna porce menu zpoplatněna částkou 100 Kč.

Můžete se těšit na nejnovější modely Ducati, výhodné slevy v motoshopu, přilby Scorpion k testování, přátelský kolektiv, spoustu dobrého jídla a to nejdůležitější - projížďky na nových motocyklech.

Nemine Vás nový Diavel 1260 S, Panigale V4, Multistrada, Hypermotard a mnoho dalších kousků včetně elektrokola Ducati MIG-RR!

Přidejte se k nám, abychom společně odstartovali sezónu 2019 s mašinami, které za to prostě stojí.

V rámci DUCATI TOUR máme sobotní otevírací dobu od 9:00 do 18:00!

VSTUP DO ON-LINE REZERVACE JÍZD

Pomocí rezervačního systému je možné rezervovat 1 jízdu na sobotu 18.května, další bude možné obsadit přímo na místě v závislosti na vytíženosti testovacích motocyklů. Na ostatní dny jsou rezervace na telefonu 734 259 059,

SCORPION - TESTOVACÍ PŘILBY K VYZKOUŠENÍ

Neváhejte a půjčte si na zkušební jízdu nejnovější modely přileb Scorpion!

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ M.C.F. cz

V rámci dne otevřených dveří bude naše prodejna poskytovat slevu až 50% na vybrané zboží a 10% na veškerý ostatní nezlevněný sortiment příslušenství a oděvů. Akce platí pouze dne 18.5.2019 při nákupu na prodejně, tak neváhejte!